ورود و ثبت نام

قاتل دوست داشتنی..!

سلام

همه این چیز هایی که می خوام بگم را می دونم می دونید  فقط خواستم بگم  ازماست که برماست  از عمل نکردن دانسته ها چه جاهایی چه خسارت هایی می پردازیم

خوب من خیلی از مضرات پزشکی این قاتل دوست داشتنی نمی گم  چون نبودنش الان موجب ایجا بیماری های روانی عصبی و مرگ و میر میشه . قدیم فقط جوانان معتادش بودند بعد میان سال ها. الان که شنیدید یه بچه بخاطر نداشتن این قاتل خودکشی کرد. التبه  احتمالا این یکی از چندهزارن بودن که یا خود کشی کردن یا از این غم دق کردند ولی پزشکی قانونی نتونسته تشخیص بده

لذا فرض را بر این می گذاریم که برای سلامتی مفیده و مشارکت در قتل داره ..

کشتمیون بچه تهرون میگی  میخوای راجع چی حرف بزنی؟

نفهمیدید؟ میگن هوا از بس که وجود داره دیده نمیشه وقتی قطع بشه می فهمید. و خدا هم از بس وجودش واضحه انکار میشه!

بحث راجع این چیزی ست که دستتونه ! البته دستتونه که غلطه! اون خود دستتونه یعنی کارهایی می کنه که خود دستت انجام نمیده!

 مورد داشتیم راضی بوده یه دست نداشته باشه  ولی s10 داشته باشه چون کارایی اش بالا تره.  البته چون هنوز توی لیست کسی برای دست درخواست نداده بود  ازش قبول نکردن!  اونم از غصه سکته کردکلا  اهدا عضوش کردند.

بگذریم! خوب فکر کنم  نگرفتی هنوز راجع چی میخوام صحبت کنم  و علت آشفتگی  هایی است که این قاتل دوست داشتنی در ذهن شما ایجاد کرده قدرت تمرکز و حافظه  را به شدت پائین آورده  چون هرچی میخوای را میگذاره دم دست و مغز را مرخص کرده . یعنی قرار نیست  شما از  حافظه تون استفاده کنید  هرچی خواستی بزن روی آرم ذربین برات پیدا میکنه  .

مورد داشتیم  سرچ کرده  : کتی کلیپسش را از کجا خردیده ؟

توی جواب سرچ آمده: اللهم اشف کل مریض

چند  یک ماه بعد اونایی که از روی میزان سرچ  گوگل مطلب تولید می کنند  همین را  نوشتند و توی سئوی گوگل بالا آوردن و همین الان تو بزنی کلیپس کتی … برات میاره :

آیا میداند کلیپس کتی..

راز کلیپس کتی..

 ناگفته های از  کلیپس کتی…

چیزاهایی که خود کتی راجع کیپسش نمی داند…

منو کلیپس کتی یهویی…

عکس لو رفته از کلیپس کتی در استخر..

کمپین نه به کلیپس کتی…

اگه خون آریایی داری کلیپس کتی بخر..

امدی؟

نگو که الان متن را ول نکردی بری با اون قاتل سرچ کنی که قهر می کنم همینجا ول می کنم می ریم کلیپس فروشی می زنم!

این خودش قاتل تمرکزه. همین کار ساده . تا چیزی به ذهنت بخوره روش کلیک کنی بری ببینی چی شد..  داری مطلب علمی می خونی  یه دفعه میاد:

 راز هایی از کلیپس کتی !

 علت  شفاف بودن پوست کتی

همین الان روش  کلیک کن

و چشم باز می کنی می بینی 2ساعت نیمه داری توی غرفه های دیجی کالا و عکس های سلفی کتی پلنگ و  تصاویر لو رفته از دختر وزیر و جشن طلاق تتلو..

بماند که  همین عدم تمرکز کجا ها زمین گیرت می کنه تو زندگی ،و اینکه احتمالا از 31 سالگی به بعد باید منتظر بروز  آلزایمز باشید

ولی  الان آمار دقیقی از میزان  تصادفات منجر به فوت به خاطر عدم تمرکز در دسترس نداریم ولی می دونن همیشه توی هر تصادفی پای این قاتل دوست داشتنی در میان است . یعنی اون موقعی که مگن علت حادثه خواب آلودگی است.  شما احتمال بدید تا دیر وقت راننده مرحوم  با این قاتل داشته خوش گذارنی  میکرده !

یا وقتی میگن  علت حادثه انحراف بچپ و عدم توجه به جلو بوده شما حدس بزنید این قاتل خاموش با آن مرحوم تماس داشته  عصبی شده حوصله نکرده تا ماشین جلویی رد بشه ..!

یا وقتی میگن علت حادثه نقص فنی بوده . شما حدس بزنید که میکانیک  داشته با این قاتل دوست داشتنی صحبت می کرده پیچ آخری را محکم نبسته  یک هفته بعد توی جاده پیچ باز شده ماشین از کنترول خارج شده و ..

حالا این فقط توی یک قلم ساده از حوادث روزانه رانندگی  بود

توی دعوا های منجر به قتل  هم این دوست داشتنی همیشه یه پای دعواست .

وقتی می بینی یه مردی وسط کوچه با کارد میوه خوری شاسی باند (قمه) رگ غیرتش باد کرده، بدونید قبلش قاتل دوست داشتنی یا یه خبر بهش داده که کی باکی قرار بعد ازدواج کنند! یا یه عکس بهش نشون داده از  نامزد بعدیش با زن قبلیش!

 لذا  از کنترول خارج میشه و  اون با کارد میوه خوری  قصابی می کنه  بعد هم که شطرنجی اش  می کنند توی تلویزیون میگه  احساسی شدم ..نفهمیدم ..

جالب اینه که اون مرحوم خدا بیامرز هم یه سروسری با قاتل خاموش داشته .صد دفعه بهش گفته قبل از اینکه با کسی ازدواج کنی  عسکش را به این قاتل دوست داشتنی نشون نده  اونم بدون چادر با لباس خونه !!

تو راحت شدی از  این دنیا و یه راست رفتی بغل حوری ها ، بقیه اسیر شدن .

قاتل دوست داشتنی هم که گردن نمی گیره ! میگه من وظیفه ام را انجام دادم…

یا وقتی می بینی  بچه ای معتاد شده و توی جوب پیداش می کنند،  بدون پای این قاتل دوست داشتنی وسط بوده

در خوش بینانه ترین حالت مامان باباش شب و روز با این قاتل بودند  این بچه تنها مونده  بعد این آهنگ مرحومه را  گوش داده گه می گفت : مستی ام دیگه درد منو دوا نمی کنه …

بعد گفته پس میریم سراغ  اکس و تریاک که بریم فضا از درد تنهایی خلاص بشیم .بعد همون والدین دست به دامن قاتل شدن و ازش پرسیدند :

 علت افسردگی کودکان.؟

روش های گیاهی ترک معتادان؟

ترک اعتیاد تضمینی؟

چرا کودکان معتاد می شوند؟

با معتاد خود چگونه برخورد کنیم؟

چطور از  شر ساقی خلاص شویم ؟

و اون قاتل خاموش هم  جواب می داد و این ها ساعت ها پای پاسخ های شیوا  ودقیق و رایگان این قاتل می نشستند. غافل از اینکه همون قاتل باعث افسردگی و تنهایی بچه شده و بچه رنگ محبت را ندید

البته بعضی از خانوداه های فرهنگی و با سواد برای جلوگیری از این معضل یه حرکت فاجعه بار انجام دادند و برای بچشون یه قاتل دوست داشتنی  خریدند . که دیگه هیچکس تنها نباشه..همه یه قاتل داشته باشند..

مهارت های برای کسب کار

دیگه  توهم … اینقدر سیاه نمایی نکن

  توی این اوضاع بلاخره مردم می دونن باکی باید نشست و برخواست کنند و دوست و دشمنشون را خوب میشناسند . ببین الان میگن  بهترین دوست کتاب همه مردم باهاش دوست هستند و همش دارندکتاب می خوانند.

مشکلاتشون را با مطالعه حل می کنند .اینطوری ها هم نیست  اینقدر مثل  اصغر فرهادی سیاه نمایی نکن . همچی را به همچی ربط نده

مردم دوست دارند با تکنولوژی رفیق باشند مشکلاتشون را باهاش حل کنند و  ازش یاد بگیرند چطور بهتر زندگی  کنند.

ببین چقدر از مردم با همین که تو قاتل  صداش میکنی  دارند درس می خوانند . ساعت میگذارند بیدار میشن.با همه دیگه تماس می گیرند. همین به قول تو قاتل براشون قسط ها را یادآوری می کنه که امانت بانک را به  موقع به حساب بریزند.

 ببین همین مردم با همین که تو متاسفانه قاتل صداش میکنی  از لحظه لحظه زندگی همه باخبر می شن و می دونن الان کی کجا با کیه و اصلا چشم هم چشمی و حسادت نمی کنند.

ببین همینی که تو بهش میگی قاتل زحمت می کشه شب و روز همه جا با همه میره ازشون عکس میگیره  برای بقیه می فرسته

خود تو حاضری بری پای منقل با یه مشت آدم توپ! عکس بگیری و نترسی از اینکه بیفتی توی آتیش ؟ نه! ولی  اون بدبخت مجبوره و میره وظیفه اش را خوب انجام میده

اینو بفهم که اون کارش درسه و هرچی  ازش بخوان را بهترین  حالت انجام میده ! همینه که مردم وابسته اش شدن  و زندگی بدون اون براشون بی معناست

اگر به قتل و تصادفه، که خودرو سازان داخلی دستشون به خون آلوده تره! با این کیفیت و ایمنی ! چرا مردم به اونا وابسته نشدن ؟

چون موقعی که لازم ترمز کنه نمی کنه  چون کارش را درست انجام  نمی ده!

ولی اون بد بخت که از  خارج هم مهمان ما شده به زور  زبان ما را  یاد گرفته امده و جای خودش را توی دل همه باز کرده

چقدر برای  ملت روضه و مداحی کرده و باهاش گریه کردن . اینا رو هم ببین ! اون بد بخت که الان اسمش بد درفته فقط مشکلش  اینه که هرچی بهش بگن انجام میده و تازه به تذکر هاش هم گوش نمیدن .مثلا میگه  نورصفحه زیاده چشمت اذیت میشه ملت اصلا خفه اش میکنن که دیگه از این تذکر ها نده . یا مثلا پیام میده صدای بلند برای گوش شما ضرر داره  با هدفن هستید .باز ملت بی محلی می  کنند و این بد بخت باز به وظیفه اش عمل می کنه

به نظرم شما بجای مقصر کردن قاتل  باید ببینی مقتول چه انگیزه ای داشته ! باید ببینی اصلا مقتول واقعا اشتباهی رفته سراغ قاتل و این اتفاق افتاده.

ببین عزیز من وقتی مقتول به تذکر گوش نداده و موقع رانندگی  خودش رفته سراغ قاتل خوب قاتل حق بده چه کاری از دستش برمی امده. قاتل می گه می یه حالت رانندگی داشتم که کسی سراغم نیاد. یا می تونست منو به ضبط وصل کنه که مزاحمش نشم. یا من را موقع رانندگی خفه می کرد که باهاش صحبت نکنم  .خوب من چه کار باید می کردم که نکردم ؟

لذا شما اول برو به مقتولین فرهنگ ارتباط گرفتن و استفاده یاد بده بعد بیا کسی را قاتل صدا کن

باران که در لطافت طبع ملا نیست

در باغ لاله روید در شوره زار خس

ادامه دارد..

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *